Мережеве обладнання

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

40 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 20 жовт. 2016 09:30

до 21 жовт. 2016 12:00

Прийом пропозицій

з 21 жовт. 2016 12:00

до 26 жовт. 2016 09:00

Аукціон

з 27 жовт. 2016 15:53

до 27 жовт. 2016 16:15

Кваліфікація

з 27 жовт. 2016 16:15

до 8 лист. 2016 16:45

Пропозиції розглянуто

з 8 лист. 2016 16:45

Подання пропозицій:
21 жовт. 2016 12:00 – 26 жовт. 2016 09:00
Початок аукціону:
27 жовт. 2016 15:53 – 27 жовт. 2016 16:15
Період уточнень:
20 жовт. 2016 09:30 – 21 жовт. 2016 12:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

відхилено всіх учасників аукціону.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 лист. 2016 10:03
Не вказано 9 лист. 2016 10:02

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталій Фесенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Мережеве обладнання

Код ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
Код ДК 016:2010: 26.30.2 Апаратура електрична для проводового телефонного чи телеграфного зв’язку; відеофони

Кількість:

23 штуки

Період доставки:

1 лист. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 жовт. 2016 16:15
Не вказано 27 жовт. 2016 16:15
Електронний підпис 20 жовт. 2016 09:31
Документи закупівлі 20 жовт. 2016 09:30

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
40 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
400,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ФОП Іванова Надія Григорівна
E-mail: [email protected] Факс:
380950817628
ЄДРПОУ:
1311500708

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Цінова пропозиція 25 жовт. 2016 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2016 16:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2016 16:44
Технічні специфікації 25 жовт. 2016 16:42
Технічні специфікації 25 жовт. 2016 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2016 16:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2016 16:43
Технічні специфікації 4 лист. 2016 09:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2016 16:46
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2016 16:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2016 16:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2016 16:45
Цінова пропозиція 25 жовт. 2016 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2016 16:45

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 лист. 2016 15:25

Пропозиція

26 751,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Кучер Дмитрий Борисович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953393403 ЄДРПОУ:
3214318233

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2016 20:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2016 20:22
Цінова пропозиція 25 жовт. 2016 20:23
Цінова пропозиція 25 жовт. 2016 20:22
Цінова пропозиція 25 жовт. 2016 20:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2016 20:22
Підтвердження відповідності 25 жовт. 2016 20:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2016 20:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2016 20:22

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 8 лист. 2016 16:45

Пропозиція

34 194,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Мережеве обладнання за кодом ДК 021:2015: 32420000-3
Мережеве обладнання за кодом ДК 021:2015: 32420000-3
Ім'я:
Панасюк Вадим
E-mail: [email protected] Телефон: 380637060724 ЄДРПОУ:
26639076

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

70 500,00 грн з ПДВ

Дивитись
Підсилювач розширювач Wi-Fi (бустер) 2,4 ГГц 8 Вт (W), оригінал EDUP EP-AB003
Підсилювач розширювач Wi-Fi (бустер) 2,4 ГГц 8 Вт (W), оригінал EDUP EP-AB003
Ім'я:
Ігор Байдак
E-mail: [email protected] Телефон: +380955607910 ЄДРПОУ:
26630916
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

57 600,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бабенко Юрій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380634893930 ЄДРПОУ:
08803543
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

29 010,00 грн з ПДВ

Дивитись