Комп'ютерне обладнання
з 13 жовт. 2016 13:27
до 31 жовт. 2016 13:32
з 1 лист. 2016 11:21
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Допущені помилки в оголошені процедури відкритих торгів.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 15 жовт. 2016 11:23 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Комп'ютерне обладнання
Код ДК 021:2015:
30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдя
Код ДК 016:2010:
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них
|
Кількість: 7 лот |
Період доставки:
1 груд. 2016 – 31 груд. 2016
|
Місце доставки: Україна, 80700, Львівська область, Сасівський НВК Золочівського району Львівської області, Сасівський НВК Золочівського району Львівської області |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 13 жовт. 2016 13:28 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації Львівської областіВас може зацікавити
411 416,67 грн без ПДВ
Дивитись408 990,00 грн з ПДВ
Дивитись491 665,00 грн без ПДВ
Дивитись