Капітальний ремонт покрівлі основного приміщення КЗ Кіровської СЗШ № 2 за адресою: смт. Обухівка, вул. Центральна (Леніна), 49 Дніпровського району»
з 11 жовт. 2016 01:14
до 26 жовт. 2016 11:00
з 27 жовт. 2016 14:58
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Закупівля помилково викладена як відкриті торги, а так як це роботи з капітального ремонту, то закупівля є допороговою.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 11 жовт. 2016 12:30 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Капітальний ремонт покрівлі основного приміщення КЗ Кіровської СШ № 2
Код ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Код ДК 016:2010:
41.00.4 Будування нежитлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточні ремонти)
|
Кількість: 1 роботи |
Період доставки:
1 лист. 2016 – 31 груд. 2016
|
Місце доставки: Україна, 52030, Дніпропетровська область, смт. Обухівка, вул. Центральна (Леніна),49 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 11 жовт. 2016 01:21 | |
| Електронний підпис | 11 жовт. 2016 01:21 | |
|
|
||
| Технічні специфікації | 11 жовт. 2016 01:14 | |
| Документи закупівлі | 11 жовт. 2016 01:14 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ"Вас може зацікавити
476 183,00 грн без ПДВ
Дивитись493 596,00 грн без ПДВ
Дивитись267 984,00 грн без ПДВ
Дивитись