код ДК 016-2010 - 21.20.1 "Ліки", за кодом CPV ДК 021-2015: 33650000-1 «Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори»
Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель
з 10 жовт. 2016 14:00
до 13 жовт. 2016 17:00
з 17 жовт. 2016 08:00
до 18 жовт. 2016 18:00
з 19 жовт. 2016 15:12
до 19 жовт. 2016 15:33
з 19 жовт. 2016 15:33
до 20 жовт. 2016 11:18
з 20 жовт. 2016 11:18
до 27 жовт. 2016 14:03
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Вакцина для профілактики грипу
Код ДК 021:2015:
33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
Код ДК 016:2010:
21.20.1 Ліки
|
Кількість: 78 шт. |
Період доставки:
27 жовт. 2016 – 31 груд. 2016
|
Місце доставки: УКРАЇНА, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, вул. Двірцева, 67-а, м. Краматорськ, Донецька область, 84331 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 10 жовт. 2016 14:00 | |
| Документи закупівлі | 10 жовт. 2016 14:00 | |
|
|
||
| Не вказано | 19 жовт. 2016 15:33 | |
| Не вказано | 19 жовт. 2016 15:33 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 жовт. 2016 17:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 жовт. 2016 17:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 жовт. 2016 17:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 жовт. 2016 17:51 | |
| Цінова пропозиція | 17 жовт. 2016 17:55 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 жовт. 2016 17:55 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 жовт. 2016 17:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 жовт. 2016 17:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 жовт. 2016 17:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 жовт. 2016 17:51 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 жовт. 2016 11:17 | |
| Протокол розгляду | 20 жовт. 2016 11:16 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 жовт. 2016 11:54 | |
| Підписаний договір | 27 жовт. 2016 13:56 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 17 жовт. 2016 16:55 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДАВас може зацікавити
7 000,00 грн без ПДВ
Дивитись6 663,55 грн без ПДВ
Дивитись23 199,53 грн без ПДВ
Дивитись