код ДК 016-2010 - 21.20.1 "Ліки", за кодом CPV ДК 021-2015: 33650000-1 «Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори».
Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель
з 30 вер. 2016 12:11
до 5 жовт. 2016 18:00
з 6 жовт. 2016 08:00
до 7 жовт. 2016 17:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Вакцина для профілактики грипу
Код ДК 021:2015:
33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
Код ДК 016:2010:
21.20.1 Ліки
|
Кількість: 90 упак. |
Період доставки:
17 жовт. 2016 – 31 груд. 2016
|
Місце доставки: УКРАЇНА, 84331, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, вул. Двірцева, 67-а, м. Краматорськ, Донецька область, 84331 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 30 вер. 2016 12:11 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДАВас може зацікавити
7 000,00 грн без ПДВ
Дивитись6 663,55 грн без ПДВ
Дивитись23 199,53 грн без ПДВ
Дивитись