Шини та камери ґумові, нові (автомобільні шини для транспортних засобів)

Технічні характеристики предмету закупівлі викладені в додатку № 1 до оголошення про проведення процедури закупівлі

Очікувана вартість

299 400,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 22 вер. 2016 15:15

до 28 вер. 2016 14:00

Прийом пропозицій

з 28 вер. 2016 14:00

до 3 жовт. 2016 14:00

Аукціон

з 4 жовт. 2016 14:47

Кваліфікація
Пропозиції розглянуто
Подання пропозицій:
28 вер. 2016 14:00 – 3 жовт. 2016 14:00
Початок аукціону:
4 жовт. 2016 14:47
Період уточнень:
22 вер. 2016 15:15 – 28 вер. 2016 14:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

Відміна торгів у зв'язку з неможливістю усунення порушень, які виникли при оприлюдненні оголошення (не завантаження на електронний торгівельний майданчик документів по процедурі).

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 жовт. 2016 13:13

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
09334702
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84302, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Рози Люксембург, 54
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Оніщук
Володіння мовою:
Телефон:
+38(067) 625-25-94
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Шини зимові автомобільні марки (Tigar, Matador, Sava) 195/70 R15с

Код ДК 021:2015: 34351100-3 Автомобільні шини
Код ДК 016:2010: 22.11.1 Шини та камери ґумові нові

Кількість:

12 штуки

Період доставки:

7 жовт. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 84301, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого (ХІХ Партз’їзду), 39-41
2

Шини зимові автомобільні марки (Tigar, Matador, Sava) 215/75 R16с

Код ДК 021:2015: 34351100-3 Автомобільні шини
Код ДК 016:2010: 22.11.1 Шини та камери ґумові нові

Кількість:

92 штуки

Період доставки:

7 жовт. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 84301, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого (ХІХ Партз’їзду), 39-41
3

Шини літні автомобільні марки (Tigar, Matador, Sava) 235/65 R16с

Код ДК 021:2015: 34351100-3 Автомобільні шини
Код ДК 016:2010: 22.11.1 Шини та камери ґумові нові

Кількість:

4 штуки

Період доставки:

7 жовт. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 84301, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого (ХІХ Партз’їзду), 39-41
4

Шини зимові автомобільні марки (Tigar, Matador, Sava) 195/65 R15

Код ДК 021:2015: 34351100-3 Автомобільні шини
Код ДК 016:2010: 22.11.1 Шини та камери ґумові нові

Кількість:

4 штуки

Період доставки:

7 жовт. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 84301, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого (ХІХ Партз’їзду), 39-41
5

Шини зимові автомобільні марки (Tigar, Matador, Sava) 175/70 R13

Код ДК 021:2015: 34351100-3 Автомобільні шини
Код ДК 016:2010: 22.11.1 Шини та камери ґумові нові

Кількість:

12 штуки

Період доставки:

7 жовт. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 84301, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого (ХІХ Партз’їзду), 39-41
6

Шини літні автомобільні марки (Rosava, Ovation ) 175/70 R13

Код ДК 021:2015: 34351100-3 Автомобільні шини
Код ДК 016:2010: 22.11.1 Шини та камери ґумові нові

Кількість:

12 штуки

Період доставки:

7 жовт. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 84301, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого (ХІХ Партз’їзду), 39-41

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
299 400,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АТ "Ощадбанк” філія – Донецьке обласне управління"

Вас може зацікавити

Шини для транспортних засобів, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Шини для транспортних засобів, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Ім'я:
Василь Дутка
E-mail: [email protected] Телефон: +380444864076 ЄДРПОУ:
03538993

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

201 110,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Лой Людмила Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380677971798 ЄДРПОУ:
44768034

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

422 444,00 грн без ПДВ

Дивитись