Будівництво котельні Лопушненської ЗОШ І-ІІІ ступенів на вул. Т. Шевченка , 18 в с. Лопушне Кременецького району Тернопільської області

Очікувана вартість

998 634,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 16 вер. 2016 10:02

до 22 вер. 2016 10:00

Прийом пропозицій

з 23 вер. 2016 10:00

до 28 вер. 2016 10:07

Аукціон

з 29 вер. 2016 15:59

до 29 вер. 2016 16:32

Кваліфікація

з 29 вер. 2016 16:32

до 17 жовт. 2016 13:11

Пропозиції розглянуто

з 17 жовт. 2016 13:11

Подання пропозицій:
23 вер. 2016 10:00 – 28 вер. 2016 10:07
Початок аукціону:
29 вер. 2016 15:59 – 29 вер. 2016 16:32
Період уточнень:
16 вер. 2016 10:02 – 22 вер. 2016 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

технічна помилка у публікації оголошення про проведення процедури закупівлі ціна пропозиції конкурсних торгів перевищує суму передбачену на фінансування закупівлі (не враховано ПДВ)

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 жовт. 2016 12:03
Електронний підпис 20 жовт. 2016 12:04

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04395716
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 47054, Тернопільська область, Кременецький район, с. Лопушне
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олександр Стецюк
Володіння мовою:
Телефон:
+380673508349
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

будівництво котельні

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи
Код ДК 016:2010: 43 Роботи будівельні

Кількість:

1 услуга

Період доставки:

1 жовт. 2016 – 30 лист. 2016

Місце доставки:

Україна, 47054, Тернопільська область, с. Лопушне, вул. Т. Шевченка Кременецького району Тернопільської області

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 вер. 2016 17:48
Не вказано 19 вер. 2016 17:48
Не вказано 19 вер. 2016 17:47
Не вказано 19 вер. 2016 18:00
Не вказано 19 вер. 2016 17:48
Не вказано 21 вер. 2016 09:20
Електронний підпис 16 вер. 2016 10:18
Електронний підпис 16 вер. 2016 10:18
Електронний підпис 16 вер. 2016 10:18
Електронний підпис 16 вер. 2016 10:18
Не вказано 19 вер. 2016 18:00
Не вказано 19 вер. 2016 18:00
Не вказано 19 вер. 2016 17:47
Не вказано 19 вер. 2016 17:48
Не вказано 29 вер. 2016 16:32
Не вказано 29 вер. 2016 16:32
Не вказано 19 вер. 2016 17:47
Не вказано 19 вер. 2016 17:47

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
998 634,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
29 959,02 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Паршин Андрій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504250325 ЄДРПОУ:
36562338

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 вер. 2016 22:50
Не вказано 27 вер. 2016 22:50
Не вказано 27 вер. 2016 22:50
Не вказано 27 вер. 2016 22:50
Не вказано 27 вер. 2016 22:50
Не вказано 28 вер. 2016 09:39
Не вказано 27 вер. 2016 22:50
Не вказано 27 вер. 2016 22:50
Не вказано 27 вер. 2016 22:50
Не вказано 28 вер. 2016 09:39
Не вказано 27 вер. 2016 22:50
Не вказано 27 вер. 2016 22:50
Не вказано 27 вер. 2016 22:50
Не вказано 27 вер. 2016 22:50

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 жовт. 2016 09:19
Не вказано 15 жовт. 2016 09:19
Не вказано 15 жовт. 2016 09:19
Електронний підпис 15 жовт. 2016 09:25

Пропозиція

799 900,00 грн без ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Гриневич Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: 0673520204 ЄДРПОУ:
32291569

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 вер. 2016 17:55
Не вказано 27 вер. 2016 17:55
Не вказано 27 вер. 2016 17:55
Не вказано 27 вер. 2016 17:55
Не вказано 27 вер. 2016 17:55
Не вказано 27 вер. 2016 18:00
Не вказано 27 вер. 2016 18:00
Не вказано 27 вер. 2016 17:55
Не вказано 27 вер. 2016 18:00
Не вказано 27 вер. 2016 17:55
Не вказано 27 вер. 2016 17:55
Не вказано 27 вер. 2016 17:55

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 жовт. 2016 12:22
Не вказано 17 жовт. 2016 12:08
Не вказано 17 жовт. 2016 12:09

Пропозиція

800 000,00 грн без ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Миронюк Олександра Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380322326575 Факс:
0322326570
Веб сайт: ЄДРПОУ:
37801512

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 27 вер. 2016 17:37
Підтвердження відповідності 27 вер. 2016 17:39
Цінова пропозиція 27 вер. 2016 18:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 вер. 2016 17:30
Підтвердження відповідності 27 вер. 2016 17:39
Кошторис 27 вер. 2016 18:30
Кошторис 27 вер. 2016 18:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 вер. 2016 17:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 вер. 2016 17:32
Підтвердження відповідності 27 вер. 2016 17:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 вер. 2016 17:36
Кошторис 27 вер. 2016 18:32
Підтвердження відповідності 27 вер. 2016 17:39
Підтвердження відповідності 27 вер. 2016 18:42
Підтвердження відповідності 27 вер. 2016 17:38
Кошторис 27 вер. 2016 18:18
Підтвердження відповідності 27 вер. 2016 17:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 вер. 2016 17:33

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 жовт. 2016 13:11
Не вказано 17 жовт. 2016 13:02

Пропозиція

887 999,00 грн без ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Ольга Васютин
E-mail: [email protected] Телефон: +380980862326 ЄДРПОУ:
36993049

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 вер. 2016 17:50
Не вказано 27 вер. 2016 17:46
Не вказано 27 вер. 2016 17:47
Не вказано 27 вер. 2016 17:47
Не вказано 27 вер. 2016 17:46
Не вказано 27 вер. 2016 17:46
Не вказано 27 вер. 2016 17:46
Не вказано 27 вер. 2016 17:47
Не вказано 27 вер. 2016 17:46
Не вказано 27 вер. 2016 17:46
Не вказано 27 вер. 2016 17:46
Не вказано 27 вер. 2016 17:46
Не вказано 27 вер. 2016 17:46

Пропозиція

948 754,97 грн без ПДВ

Статус

не розглядався

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Лопушненська сільська рада

Вас може зацікавити

«Поточний ремонт вулиці Шкільна (від будинку №73 до будинку №93) с. Нові Трояни, Болградського району, Одеської області»
«Поточний ремонт вулиці Шкільна (від будинку №73 до будинку №93) с. Нові Трояни, Болградського району, Одеської області»
Ім'я:
Чепразова Ольга Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380683293569 Факс:
+380683293569
ЄДРПОУ:
04378184

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 803 057,03 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт щитової та електромережі в адміністративній будівлі Головного управління ДСНС України у Київській області за адресою: м. Київ, вул. Межигірська, 8 (ДК 021:2015 45450000-6)
Капітальний ремонт щитової та електромережі в адміністративній будівлі Головного управління ДСНС України у Київській області за адресою: м. Київ, вул. Межигірська, 8 (ДК 021:2015 45450000-6)
Ім'я:
Марина Шуліка
E-mail: [email protected] Телефон: +380442936438 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38537963
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 603 651,67 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту покрівлі адмінбудинку Одеської митниці за адресою: м. Одеса, вул. Лип Івана та Юрія 21 А (корпус А частково)
Послуги з поточного ремонту покрівлі адмінбудинку Одеської митниці за адресою: м. Одеса, вул. Лип Івана та Юрія 21 А (корпус А частково)
Ім'я:
Стрілка Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: +380487342843 ЄДРПОУ:
44005631

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 686 389,17 грн без ПДВ

Дивитись