Енергія електрична

Активна електроенергія - 1370113 кВт/год, реактивна електроенергія - 215843 кВар/год

Очікувана вартість

2 613 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої ст. 35 Закону "Про публічні закупівлі", а також у разі закупівлі електричної енергії) з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатамизастосування переговорної процедури закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 9 лист. 2016 13:39
Електронний підпис 9 лист. 2016 13:52

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
35527931
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Украина, 85400, Донецкая область, м. Селидове, вул. Миру, 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Демьян Коротченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380950596588
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Активна електроенегрія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 016:2010: 35.11.1 Енергія електрична

Кількість:

1 370 113 киловатт час

Період доставки:

1 січ. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Украина, 85400, Донецкая область, м. Селидове, вул. Миру, 1
2

Реактивна електроенегрія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 016:2010: 35.11.1 Енергія електрична

Кількість:

215 843 киловатт час

Період доставки:

1 січ. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Украина, 85400, Донецкая область, м. Селидове, вул. Миру, 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 14 вер. 2016 08:46

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 613 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ДФ ДП "Регіональні електричні мережі"
Телефон: +38624174152 ЄДРПОУ:
26390719

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 14 вер. 2016 11:33
Не вказано 14 вер. 2016 11:28
Не вказано 14 вер. 2016 11:29

Пропозиція

2 613 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГП "Шахта ім. Д.С. Коротченка"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Рєзніченко Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: 380459846826 ЄДРПОУ:
01994451

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 394 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Соловка Ірина Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380342558149 Факс:
+380342558168
ЄДРПОУ:
31075296

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 745 759,41 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 – 09310000-5 - «Електрична енергія» (Електрична енергія)
ДК 021:2015 – 09310000-5 - «Електрична енергія» (Електрична енергія)
Ім'я:
Олена Шарапанюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380507257950 ЄДРПОУ:
05483316
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 457 500,00 грн без ПДВ

Дивитись