Кабель ізольований КПГУ 3х95+1х70

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

375 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 7 вер. 2016 11:14

до 12 вер. 2016 12:00

Прийом пропозицій

з 12 вер. 2016 12:00

до 15 вер. 2016 09:00

Аукціон

з 16 вер. 2016 11:25

до 16 вер. 2016 11:46

Кваліфікація

з 16 вер. 2016 11:46

до 20 вер. 2016 10:53

Пропозиції розглянуто

з 20 вер. 2016 10:53

до 10 жовт. 2016 14:53

Подання пропозицій:
12 вер. 2016 12:00 – 15 вер. 2016 09:00
Початок аукціону:
16 вер. 2016 11:25 – 16 вер. 2016 11:46
Період уточнень:
7 вер. 2016 11:14 – 12 вер. 2016 12:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Украина, 73000, Херсонская область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталій Фесенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Кабель ізольований КПГУ 3х95+1х70

Код ДК 021:2015: 44321000-6 Кабелі
Код ДК 016:2010: 27.32.1 Проводи та кабелі електронні й електричні, інші

Кількість:

350 метры

Період доставки:

26 вер. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Украина, 73000, Херсонская область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 7 вер. 2016 11:14
Електронний підпис 7 вер. 2016 11:15
Не вказано 16 вер. 2016 11:46
Не вказано 16 вер. 2016 11:46

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
375 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 750,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Луценко Ольга Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380615342572 ЄДРПОУ:
33178276

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Цінова пропозиція 14 вер. 2016 16:37
Підтвердження відповідності 14 вер. 2016 16:38

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 вер. 2016 10:53
Протокол розгляду 20 вер. 2016 10:52

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 жовт. 2016 14:49
Підписаний договір 10 жовт. 2016 14:46

Пропозиція

363 300,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Кокошкін Дмитро Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: 0503109912 Веб сайт: ЄДРПОУ:
32049435

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 15 вер. 2016 07:49
Підтвердження відповідності 15 вер. 2016 07:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 вер. 2016 07:53
Цінова пропозиція 15 вер. 2016 07:44
Підтвердження відповідності 15 вер. 2016 07:46
Технічні специфікації 15 вер. 2016 07:47

Пропозиція

365 850,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

ЦЗВ-26Т_303_ВО: Кабель ВВГ (44320000-9 Кабелі та супутня продукція)
ЦЗВ-26Т_303_ВО: Кабель ВВГ (44320000-9 Кабелі та супутня продукція)
Ім'я:
Євгеній Касаткін
E-mail: [email protected] Телефон: 380444650866 ЄДРПОУ:
40081347
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

723 381,51 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вікторія Одинець
E-mail: [email protected] Телефон: +380664145635 ЄДРПОУ:
08588932

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

270 323,80 грн без ПДВ

Дивитись
Силовий кабель (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 44320000-9 — Кабелі та супутня продукція)
Силовий кабель (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 44320000-9 — Кабелі та супутня продукція)
Ім'я:
Костюченко Олександр Геннадійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380980356669 ЄДРПОУ:
14321914
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

320 583,33 грн без ПДВ

Дивитись