Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS RS 650VA (BX650CI-RS)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 6 вер. 2016 15:55
до 9 вер. 2016 17:00
з 9 вер. 2016 17:00
до 14 вер. 2016 09:00
з 15 вер. 2016 15:37
до 15 вер. 2016 15:58
з 15 вер. 2016 15:58
до 27 вер. 2016 14:41
з 27 вер. 2016 14:41
до 21 жовт. 2016 14:01
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS RS 650VA (BX650CI-RS)
Код ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумулятори
Код ДК 016:2010:
27.20.2 Акумулятори електричні та частини до них
|
Кількість: 21 штуки |
Період доставки:
26 вер. 2016 – 31 груд. 2016
|
Місце доставки: Украина, 73025, Херсонская область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 вер. 2016 15:55 | |
| Документи закупівлі | 6 вер. 2016 15:55 | |
| Не вказано | 15 вер. 2016 15:58 | |
| Не вказано | 15 вер. 2016 15:58 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 15 вер. 2016 21:47 | |
| Не вказано | 15 вер. 2016 21:47 | |
| Не вказано | 15 вер. 2016 21:47 | |
| Не вказано | 15 вер. 2016 21:47 | |
| Не вказано | 15 вер. 2016 21:47 | |
| Не вказано | 15 вер. 2016 21:47 | |
| Не вказано | 23 вер. 2016 16:40 | |
| Не вказано | 15 вер. 2016 21:47 | |
| Не вказано | 15 вер. 2016 21:47 | |
| Не вказано | 15 вер. 2016 21:47 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 вер. 2016 14:41 | |
| Протокол розгляду | 27 вер. 2016 14:41 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 21 жовт. 2016 14:01 | |
| Електронний підпис | 21 жовт. 2016 14:01 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 13 вер. 2016 09:48 | |
| Цінова пропозиція | 13 вер. 2016 09:46 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
122 400,00 грн без ПДВ
Дивитись70 000,00 грн без ПДВ
Дивитись50 348,72 грн без ПДВ
Дивитись