23.99.1 Вироби мінеральні неметалеві, інші, н. в. і. у. (44111000-1 Будівельні матеріали) Мати та плити теплоізоляційні

Мати та плити теплоізоляційні

23.99.1 Other non-metallic mineral products n.e.c. (44111000-1 Building materials) Thermal insulating mats and slabs

Thermal insulating mats and slabs

Очікувана вартість

5 334 075,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 1 вер. 2016 12:28

до 3 жовт. 2016 15:00

Прекваліфікація

з 3 жовт. 2016 15:01

Аукціон

з 8 лист. 2016 13:54

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
1 вер. 2016 12:28 – 3 жовт. 2016 15:00
Початок аукціону:
8 лист. 2016 13:54
Період уточнень:
1 вер. 2016 12:28 – 23 вер. 2016 15:00
Відповіді на питання до:
3 жовт. 2016 15:00
Оскарження умов тендера:
1 вер. 2016 12:28 – 29 вер. 2016 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
22 вер. 2016 16:18

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відповідно до частини 1 Статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі", оскільки допущено до оцінки менше двох тендерних пропозицій

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 жовт. 2016 13:41

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22927045
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03680, Київська обл., Київ, вул. Козацька, 120/4, (літ. «Є»)
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ткачук О.Д. (Ткачук О.Д.)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380443640875
E-mail:
Факс:
Додаткові контакти
Ім'я:
Башлаєв Андрій Петрович (Bashlaiev Andrii Petrovych)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+38(044) 364-08-88
E-mail:
Факс:
+38(044) 364-02-66
Ім'я:
Панченко Сергій Петрович – начальник відділу підготовки проведення ремонтів (Sergey Panchenko)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+38(044) 364-02-50
E-mail:
Факс:
+38(044) 364-02-76
Ім'я:
Іваровський Володимир Олександрович – начальник відділу матеріально-технічного постачання (Vladimir Ivarovskyy)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+38(044) 364-08-48
E-mail:
Факс:
+38(044) 364-02-66
Ім'я:
Формагей Юлія Валеріївна - начальник відділу договірно-правової роботи (Yulia Fоrmahey)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+38(044) 364-02-30
E-mail:
Факс:
+38(044) 364-02-76

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Мати та плити теплоізоляційні (Інформація зазначена в тендерній документації)

Thermal insulating mats and slabs (Information provided in tender documentation)

Код ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріали
Код ДК 016:2010: 23.99.1 Вироби мінеральні неметалеві, інші, н.в.і.у.

Кількість:

1 760 м3

Період доставки:

17 жовт. 2016 – 31 бер. 2017

Місце доставки:

Україна, 63460, Харківська обл., смт. Слобожанське, Зміївська тес

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 вер. 2016 12:26
Не вказано 1 вер. 2016 12:26
Електронний підпис 1 вер. 2016 12:27
Електронний підпис 1 вер. 2016 12:27
Електронний підпис 1 вер. 2016 12:27
Не вказано 22 вер. 2016 16:17

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 334 075,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
10 000,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
160 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Ім'я:
Жанна Яременко
E-mail: [email protected] Телефон: +380563710543, +380676098967 ЄДРПОУ:
37807011

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 жовт. 2016 11:53
Не вказано 10 жовт. 2016 11:53

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Кислий Максим Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380567904430 Факс:
+380567904430
ЄДРПОУ:
36640096

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 29 вер. 2016 17:07
Підтвердження відповідності 3 жовт. 2016 14:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2016 17:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2016 17:07
Цінова пропозиція 29 вер. 2016 17:07
Технічні специфікації 29 вер. 2016 17:07
Підтвердження відповідності 29 вер. 2016 17:07
Підтвердження відповідності 29 вер. 2016 17:07
Підтвердження відповідності 29 вер. 2016 17:07

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 жовт. 2016 11:55
Не вказано 10 жовт. 2016 11:55

Статус:

дискваліфіковано
Тендерна пропозиція ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКА ІЗОЛЯЦІЯ" відхиляється відповідно до п.4 частини 1 Статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» як така, що не відповідає умовам тендерної документації, а саме: не відповідає вимогам викладеним в п.9.1 Додатку № 5 до Тендерної документації: не надано по позиції 1 Технічних вимог копії протоколів випробувань, які підтверджують середній діаметр волокна та масову долю неволокнистих включень.
Ім'я:
Наталія Руснак
E-mail: [email protected] Телефон: +380503742099 ЄДРПОУ:
00292818

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 жовт. 2016 13:00
Не вказано 3 жовт. 2016 13:00
Не вказано 3 жовт. 2016 13:00
Не вказано 3 жовт. 2016 13:00
Не вказано 3 жовт. 2016 13:00
Не вказано 3 жовт. 2016 13:00
Не вказано 3 жовт. 2016 13:00
Не вказано 3 жовт. 2016 13:00
Не вказано 3 жовт. 2016 13:00

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 10 жовт. 2016 11:57
Електронний підпис 10 жовт. 2016 11:57

Статус:

дискваліфіковано
Тендерна пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю "ВКП "Чернівецький завод теплоізоляційних матеріалів" відхиляється відповідно до п.4 частини 1 Статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» як така, що не відповідає умовам тендерної документації, а саме: не відповідає вимогам викладеним в частині 7 Розділу І Тендерної документації: учасник надав нормативний документ, складений на іншій, ніж передбачено в Тендерній документації мові, та не надав його переклад на українську мову.

Учасники аукціону

Ім'я:
Жанна Яременко
E-mail: [email protected] Телефон: +380563710543, +380676098967 ЄДРПОУ:
37807011

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Пропозиція

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"

Вас може зацікавити

Ізолятор ОСК, євроруберойд, фольгоізол ФГ, ламінат, плитка, блоки ФБС, опірна подушка та інше
Ізолятор ОСК, євроруберойд, фольгоізол ФГ, ламінат, плитка, блоки ФБС, опірна подушка та інше
Ім'я:
Костєва Марія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380676039936 ЄДРПОУ:
40538421
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 933 905,81 грн без ПДВ

Дивитись