Кришки люка

Очікувана вартість

6 824 478,33 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 1 вер. 2016 09:50

до 16 вер. 2016 10:00

Аукціон

з 19 вер. 2016 12:14

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
1 вер. 2016 09:50 – 16 вер. 2016 10:00
Початок аукціону:
19 вер. 2016 12:14
Період уточнень:
1 вер. 2016 09:50 – 6 вер. 2016 10:00
Відповіді на питання до:
16 вер. 2016 10:00
Оскарження умов тендера:
1 вер. 2016 09:50 – 12 вер. 2016 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
1 вер. 2016 09:48

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Керуючись абзацом 3 частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку із неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, тендерним комітетом прийняте рішення щодо відміни відкритих торгів на закупівлю кришки люка.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 вер. 2016 15:37
Не вказано 15 вер. 2016 15:37

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081195
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79000, Львівська обл., Львів, м. Львів, вул. Гоголя, 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сенишин І.А.
Володіння мовою:
Телефон:
(032)-226-16-60
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Кришка люка піввагона нова, габарит - 0ВМ

Код ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу
Код ДК 016:2010: 30.20.4 Частини залізничних локомотивів, трамвайних моторних вагонів і рухомого складу; кріплення та арматура і їхні частини; механічне устатковання для керування рухом

Кількість:

1 470 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 79025, Львівська обл., Львів, вул. Широка, 2 тел. (032-226-15-67)
2

Кришка люка піввагона нова, габарит - 1ВМ

Код ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу
Код ДК 016:2010: 30.20.4 Частини залізничних локомотивів, трамвайних моторних вагонів і рухомого складу; кріплення та арматура і їхні частини; механічне устатковання для керування рухом

Кількість:

270 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 79025, Львівська обл., Львів, вул. Широка, 2 тел. (032-226-15-67)

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 вер. 2016 09:47
Електронний підпис 1 вер. 2016 09:48

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
6 824 478,33 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
68 244,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця»

Вас може зацікавити

Запасні частини до колієвимірювальних вагонів та вагонів-дефектоскопів
Запасні частини до колієвимірювальних вагонів та вагонів-дефектоскопів
Ім'я:
Кривенко Владислав Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380633008052 ЄДРПОУ:
41303988

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 342 427,68 грн без ПДВ

Дивитись
Бандажі для трамваїв, код 34630000-2 за ДК 021:2015 «Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху»
Бандажі для трамваїв, код 34630000-2 за ДК 021:2015 «Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху»
Ім'я:
Наталія Жила
E-mail: [email protected] Телефон: +380504536101 ЄДРПОУ:
31725604
23
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 609 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бабенко Владислав Павлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380577253217 ЄДРПОУ:
40848524

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 905 000,00 грн без ПДВ

Дивитись