Пара та гаряча вода. Постачання пари та гарячої води. Пара, гаряча вода та пов'язана продукція

Очікувана вартість

250 290,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відповідно до вимог частини 4 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» необхідно відмінити переговорну процедуру закупівлі послуг з теплопостачання (35.30.1 – Пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води. 09320000-8 – Пара. Гаряча вода та пов’язана продукція) у зв’язку з порушенням частини 3 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме порушення порядку оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір (протягом одного дня після прийняття рішення).

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 вер. 2016 15:37

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04052028
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 92800, Луганська область, Біловодськ, вул. Центральна, 130
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
М'якота Ірина Вікторівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380646620235
E-mail:
Факс:
+380646620236

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Пара та гаряча вода. Постачання пари та гарячої води. Пара, гаряча вода та пов'язана продукція

Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Код ДК 016:2010: 35.30.1 Пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води

Кількість:

140 Гкал

Період доставки:

до 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 92801, Луганська область, Біловодськ, вул. Центральна,130

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 серп. 2016 09:55

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
250 290,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Михайло Валерійович Хоружий
Телефон: +380646692993 Факс:
+380646620396
ЄДРПОУ:
34895168

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Немає завантажених документів

Пропозиція

250 290,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Біловодська районна державна адміністрація Луганської області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Світлана Самусь
E-mail: [email protected] Телефон: +380577253349 ЄДРПОУ:
32444596

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

208 576,70 грн без ПДВ

Дивитись