Реконструкція навчального корпусу Лосинецької ЗОШ І-ІІ ст. з будівництвом котельні Турківського району Львівської області
з 17 серп. 2016 17:28
до 2 вер. 2016 16:00
з 5 вер. 2016 15:45
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
На умови оголошення прпо проведення відкритих торгів не було накладено ЕЦП, що може спричинити визнання процедури як такої що не є дійсна.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 23 серп. 2016 16:26 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Реконструкція навчального корпусу Лосинецької ЗОШ І-ІІ ст. з будівництвом котельні Турківського району Львівської області
Код ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи
Код ДК 016:2010:
41.00.4 Будування нежитлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточні ремонти)
|
Кількість: 1 послуги |
Період доставки:
до 31 груд. 2016
|
Місце доставки: Україна, 82541, Львівська область, с. Лосинець, Лосинецька ЗОШ І-ІІ ст.. вул. Центральна ,35, Турківський р-н., Львівська обл |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 17 серп. 2016 17:29 | |
| Проєкт договору | 17 серп. 2016 17:29 | |
| Не вказано | 17 серп. 2016 17:29 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Турківської РДАВас може зацікавити
6 882 425,00 грн без ПДВ
Дивитись3 214 803,00 грн без ПДВ
Дивитись2 796 258,67 грн без ПДВ
Дивитись