Комп'ютерна техніка

Код 26.20.1 (30213000-5) — Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (Персональні комп’ютери за ДК 021:2015 (Комп'ютерна техніка))

Очікувана вартість

125 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 12 серп. 2016 15:38

до 17 серп. 2016 16:00

Прийом пропозицій

з 17 серп. 2016 16:00

до 19 серп. 2016 16:00

Аукціон

з 22 серп. 2016 11:52

до 22 серп. 2016 12:49

Кваліфікація

з 22 серп. 2016 12:49

до 23 серп. 2016 12:11

Пропозиції розглянуто

з 23 серп. 2016 12:11

до 5 вер. 2016 15:06

Подання пропозицій:
17 серп. 2016 16:00 – 19 серп. 2016 16:00
Період уточнень:
12 серп. 2016 15:38 – 17 серп. 2016 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02146436
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 62300, Харківська область, Дергачі, вул. Петровського, 6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кантемир Інеса Володимирівна
Володіння мовою:
Телефон:
380576330147
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Комп'ютерна техніка

Кількість товарів: 11 комплектів (згідно технічних вимог, які викладено у Додатку 1 Оголошення про проведення допорогової закупівлї( у прикріпленому файлі))

Перейти до лоту

Очікувана вартість

125 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 серп. 2016 12:49
Проєкт договору 12 серп. 2016 15:40
Проєкт договору 12 серп. 2016 15:41

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
125 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області

Вас може зацікавити

Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (3730)
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (3730)
Ім'я:
Ратушна Анжела Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 2890042 ЄДРПОУ:
03767831
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

80 627,50 грн без ПДВ

Дивитись
Потужний ПК на базі процесору Intel Core Ultra 7, ноутбук на базі процесору Core i5 13-го покоління
Потужний ПК на базі процесору Intel Core Ultra 7, ноутбук на базі процесору Core i5 13-го покоління
Ім'я:
Ананьєв Дмитро
E-mail: [email protected] Телефон: 380677171777 ЄДРПОУ:
02071205
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

96 006,66 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бащук Іван Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380975431429 ЄДРПОУ:
14323416
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

144 470,00 грн з ПДВ

Дивитись