ПОСЛУГИ ЇДАЛЕНЬ ЗА КОДОМ ДК 016:2010-56.29.2

(ПОСЛУГИ ЇДАЛЕНЬ - ЗА КОДОМ CPV ЗА ДК 021:2015- 55510000-8). меню1-68 од. меню2- 1020од. меню3-5032од. меню4-31552од. меню5-126од.

Очікувана вартість

658 396,74 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 9 серп. 2016 17:54

до 24 серп. 2016 18:25

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
9 серп. 2016 17:54 – 24 серп. 2016 18:25
Період уточнень:
9 серп. 2016 17:54 – 14 серп. 2016 18:25
Відповіді на питання до:
24 серп. 2016 18:25
Оскарження умов тендера:
9 серп. 2016 17:54 – 20 серп. 2016 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
9 серп. 2016 17:54

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Керуючись п.1ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі», підставою для відміни торгів є порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 10 серп. 2016 16:29

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
23031931
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Украина, 87553, Донецкая область, М.МАРІУПОЛЬ, ПРИМОРСЬКИЙ Р-Н , ВУЛ. НОВОРОСІЙСЬКА БУД. 12
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Людмила Кучер
Володіння мовою:
Телефон:
+380976794778,+380629515342
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

ПОСЛУГИ ЇДАЛЕНЬ ЗА КОДОМ ДК 016:2010-56.29.2

(ПОСЛУГИ ЇДАЛЕНЬ - ЗА КОДОМ CPV ЗА ДК 021:2015- 55510000-8). меню1-68 од. меню2- 1020од. меню3-5032од. меню4-31552од. меню5-126од.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

658 396,74 грн без ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 9 серп. 2016 17:54
Не вказано 9 серп. 2016 17:54
Документи закупівлі 9 серп. 2016 17:54
Документи закупівлі 9 серп. 2016 17:54

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
658 396,74 грн без ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ "МАРІУПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД I-III СТУПЕНІВ № 15" МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів у групі продовженого дня в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області (аутсорсинг))
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів у групі продовженого дня в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області (аутсорсинг))
Ім'я:
Беззубова Валентина Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380525833841 ЄДРПОУ:
41798621

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

354 900,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуга з організації харчування учасників програми Громадської організації «Українська академія лідерства» у місті Львові у 2026 році (приготування та роздача готових страв за адресою: м. Львів, вул. Тесленка, 2) ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень
Послуга з організації харчування учасників програми Громадської організації «Українська академія лідерства» у місті Львові у 2026 році (приготування та роздача готових страв за адресою: м. Львів, вул. Тесленка, 2) ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень
Ім'я:
Крочак Олег Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674804162 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40533690

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 087 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів способом аутсорсингу
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів способом аутсорсингу
Ім'я:
Вікторія Євченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380997909728 ЄДРПОУ:
20559135

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

408 000,00 грн без ПДВ

Дивитись