Змінно-запасні частини до вантажних автомобілів
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 3 серп. 2016 10:59
до 8 серп. 2016 12:00
з 8 серп. 2016 12:00
до 15 серп. 2016 10:00
з 16 серп. 2016 13:38
до 16 серп. 2016 13:59
з 16 серп. 2016 13:59
до 19 серп. 2016 11:32
з 19 серп. 2016 11:32
до 19 вер. 2016 11:42
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Змінно-запасні частини до вантажних автомобілів Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 180 000,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 16 серп. 2016 13:59 | |
| Документи закупівлі | 3 серп. 2016 10:59 | |
| Електронний підпис | 3 серп. 2016 10:59 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
174 477,33 грн без ПДВ
Дивитись98 000,00 грн без ПДВ
Дивитись279 082,00 грн з ПДВ
Дивитись