Капітальний ремонт системи теплопостачання
Капітальний ремонт системи теплопостачання з обладнанням твердопаливними котлами Кириківської ЗОШ Великописарівського району
Overhaul of heating system
Overhaul of heating system equipment solid fuel boilers Kirisci SOSH Velikopisarevsky district
з 29 лип. 2016 10:14
до 29 серп. 2016 12:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Помилково було виставлено відкриті торги!
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 29 лип. 2016 15:17 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Капітальний ремонт системи теплопостачання Капітальний ремонт системи теплопостачання з обладнанням твердопаливними котлами Кириківської ЗОШ Великописарівського району Overhaul of heating system Overhaul of heating system equipment solid fuel boilers Kirisci SOSH Velikopisarevsky district Перейти до лоту |
Очікувана вартість 752 498,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 29 лип. 2016 15:00 | |
| Не вказано | 29 лип. 2016 15:00 | |
| Не вказано | 29 лип. 2016 10:14 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Великописарівської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
992 180,00 грн без ПДВ
Дивитись1 131 128,00 грн без ПДВ
Дивитись1 249 741,67 грн без ПДВ
Дивитись