Блоки керування
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 28 лип. 2016 14:14
до 3 серп. 2016 15:00
з 3 серп. 2016 15:00
до 11 серп. 2016 15:00
з 12 серп. 2016 14:50
до 12 серп. 2016 15:17
з 12 серп. 2016 15:17
до 16 серп. 2016 16:49
з 16 серп. 2016 16:49
до 15 вер. 2016 16:33
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Блоки керування Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 190 000,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 28 лип. 2016 14:14 | |
| Електронний підпис | 28 лип. 2016 14:15 | |
| Не вказано | 12 серп. 2016 15:17 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
290 586,45 грн без ПДВ
Дивитись199 240,72 грн без ПДВ
Дивитись323 142,05 грн без ПДВ
Дивитись