Змінно-запасні частини до електрообладнання навантажувачів Bobcat

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

350 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 18 лип. 2016 14:33

до 21 лип. 2016 15:00

Прийом пропозицій

з 21 лип. 2016 16:00

до 27 лип. 2016 16:00

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
21 лип. 2016 16:00 – 27 лип. 2016 16:00
Період уточнень:
18 лип. 2016 14:33 – 21 лип. 2016 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

Необхідність уточнення технічних вимог.

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Украина, 73000, Херсонская область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олексій Груненко
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481496,+380668777487
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Змінно-запасні частини до електрообладнання навантажувачів Bobcat

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

350 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 лип. 2016 14:33
Не вказано 18 лип. 2016 14:33

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
350 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
Ім'я:
Оксана Явтушенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380504871363 ЄДРПОУ:
45068116
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

262 680,00 грн з ПДВ

Дивитись