Частини та приладдя до обчислювальної техніки
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 15 лип. 2016 15:28
до 21 лип. 2016 09:00
з 21 лип. 2016 09:00
до 25 лип. 2016 10:00
з 26 лип. 2016 15:42
до 26 лип. 2016 16:21
з 26 лип. 2016 16:21
до 8 серп. 2016 16:36
з 8 серп. 2016 16:36
до 26 серп. 2016 12:30
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частини та приладдя до обчислювальної техніки Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 156 000,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 26 лип. 2016 16:21 | |
| Документи закупівлі | 15 лип. 2016 15:28 | |
| Електронний підпис | 15 лип. 2016 15:29 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
147 079,64 грн без ПДВ
Дивитись126 800,00 грн без ПДВ
Дивитись98 656,65 грн без ПДВ
Дивитись