Електророзподільна та контрольна апаратура

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

42 660,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 11 лип. 2016 11:38

до 12 лип. 2016 12:00

Прийом пропозицій

з 12 лип. 2016 12:00

до 13 лип. 2016 13:00

Аукціон
не було
Кваліфікація

до 13 лип. 2016 13:03

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
12 лип. 2016 12:00 – 13 лип. 2016 13:00
Період уточнень:
11 лип. 2016 11:38 – 12 лип. 2016 12:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Украина, 73000, Херсонская область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталій Фесенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Електророзподільна та контрольна апаратура

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

42 660,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 лип. 2016 11:39
Документи закупівлі 11 лип. 2016 11:38

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
42 660,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Вимикачі автоматичні код ДК 021:2015 – 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Вимикачі автоматичні код ДК 021:2015 – 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Ім'я:
Грузіна Ірина Вячеславівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380487272904 ЄДРПОУ:
40081200

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

71 023,35 грн без ПДВ

Дивитись
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл за кодом ДК 021-2015 31210000-1
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл за кодом ДК 021-2015 31210000-1
Ім'я:
Панасюк Вадим
E-mail: [email protected] Телефон: 380637060724 ЄДРПОУ:
26639076

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

60 044,76 грн з ПДВ

Дивитись
Електрична апаратура, за кодом ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл.
Електрична апаратура, за кодом ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл.
Ім'я:
Андрій Малий
E-mail: [email protected] Телефон: +380960227433 Веб сайт: ЄДРПОУ:
35099609

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

61 645,77 грн без ПДВ

Дивитись