Кабель ізольований КПГУ 3х95+1х70
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 7 лип. 2016 14:54
до 13 лип. 2016 15:00
з 13 лип. 2016 15:00
до 18 лип. 2016 09:00
з 18 лип. 2016 13:23
до 11 серп. 2016 14:50
з 11 серп. 2016 14:50
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Кабель ізольований КПГУ 3х95+1х70 Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 250 000,00 грн з ПДВ |
Статус: скасована |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 7 лип. 2016 14:54 | |
| Не вказано | 18 лип. 2016 13:23 | |
| Електронний підпис | 7 лип. 2016 14:55 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
270 323,80 грн без ПДВ
Дивитись320 583,33 грн без ПДВ
Дивитись265 000,00 грн без ПДВ
Дивитись