Змінно-запасні частини до вантажних автомобілів

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

140 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 5 лип. 2016 15:52

до 8 лип. 2016 16:00

Прийом пропозицій

з 8 лип. 2016 16:00

до 13 лип. 2016 09:00

Аукціон
не було
Кваліфікація

до 13 лип. 2016 09:04

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
8 лип. 2016 16:00 – 13 лип. 2016 09:00
Період уточнень:
5 лип. 2016 15:52 – 8 лип. 2016 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Украина, 73000, Херсонская область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталій Фесенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Змінно-запасні частини до вантажних автомобілів

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

140 000,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 лип. 2016 15:53
Електронний підпис 5 лип. 2016 15:53
Документи закупівлі 5 лип. 2016 15:52

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
140 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Катерина Лобань
E-mail: [email protected] Телефон: +380933520785 ЄДРПОУ:
14292513

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

91 301,70 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Юлія Пінська
E-mail: [email protected] Телефон: +380960322910 ЄДРПОУ:
07954406
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

174 477,33 грн без ПДВ

Дивитись
Диск зчеплення Автозапчастини KRAZ оригінал; 238-1601130-Б KRAZ Диск зчеплення - 10 шт. 238-1601131 KRAZ Диск зчеплення - 10 шт; 238-1601094-Г KRAZ Диск зчеплення – 5 шт.
Диск зчеплення Автозапчастини KRAZ оригінал; 238-1601130-Б KRAZ Диск зчеплення - 10 шт. 238-1601131 KRAZ Диск зчеплення - 10 шт; 238-1601094-Г KRAZ Диск зчеплення – 5 шт.
Ім'я:
Дмитро Маєвський
E-mail: [email protected] Телефон: +380975742008 ЄДРПОУ:
26645912

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись