Блоки керування
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 29 черв. 2016 14:30
до 4 лип. 2016 16:00
з 4 лип. 2016 16:00
до 7 лип. 2016 09:00
з 7 лип. 2016 09:04
до 13 лип. 2016 14:19
з 13 лип. 2016 14:19
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Блоки керування Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 109 000,00 грн з ПДВ |
Статус: скасована |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 29 черв. 2016 14:30 | |
| Електронний підпис | 29 черв. 2016 14:31 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
199 240,72 грн без ПДВ
Дивитись70 502,30 грн без ПДВ
Дивитись155 000,00 грн без ПДВ
Дивитись