Змінно-запасні частини до вантажних автомобілів
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 29 черв. 2016 10:46
до 30 черв. 2016 12:00
з 30 черв. 2016 12:00
до 4 лип. 2016 09:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
Зміна специфікації
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Змінно-запасні частини до вантажних автомобілів Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 50 000,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 29 черв. 2016 10:46 | |
| Документи закупівлі | 29 черв. 2016 10:46 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
98 000,00 грн без ПДВ
Дивитись55 460,00 грн без ПДВ
Дивитись95 784,00 грн без ПДВ
Дивитись