Змінно-запасні частини до вантажних автомобілів
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 13 черв. 2016 14:09
до 14 черв. 2016 15:00
з 14 черв. 2016 15:00
до 16 черв. 2016 18:00
до 16 черв. 2016 18:02
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Змінно-запасні частини до вантажних автомобілів Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 50 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 черв. 2016 14:10 | |
| Документи закупівлі | 13 черв. 2016 14:09 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
35 500,00 грн без ПДВ
Дивитись91 301,70 грн без ПДВ
Дивитись98 000,00 грн без ПДВ
Дивитись