Папір для друку

Технічні, якісні та кількісні вимоги до товару викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

80 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 24 трав. 2016 14:49

до 27 трав. 2016 15:00

Прийом пропозицій

з 27 трав. 2016 15:00

до 1 черв. 2016 08:00

Аукціон

з 1 черв. 2016 14:05

до 1 черв. 2016 14:38

Кваліфікація

з 1 черв. 2016 14:38

до 15 черв. 2016 13:31

Пропозиції розглянуто

з 15 черв. 2016 13:31

до 1 лип. 2016 12:08

Подання пропозицій:
27 трав. 2016 15:00 – 1 черв. 2016 08:00
Період уточнень:
24 трав. 2016 14:49 – 27 трав. 2016 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Украина, 73000, Херсонская область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталій Фесенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Папір для друку

Технічні, якісні та кількісні вимоги до товару викладено в документації на проведення аукціону.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

80 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 черв. 2016 14:38
Електронний підпис 24 трав. 2016 14:51
Документи закупівлі 24 трав. 2016 14:49

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
80 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Тетяна Мананкова
E-mail: [email protected] Телефон: +380633970471 ЄДРПОУ:
32835966
17
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

100 845,83 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Лукашенко Роман Едуардович
E-mail: [email protected] Телефон: +380968263860 ЄДРПОУ:
08027576

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

73 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Цвєтянська Наталія Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380562367274 ЄДРПОУ:
42261621

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

112 500,00 грн без ПДВ

Дивитись