Послуги з поточного ремонту сходових кліток та тамбурів приміщення ДНЗ №132 по вул. Сагайдачного, 21 у м. Львові

ДК 016-2010 – (43.39.1) «Роботи будівельні опоряджувальні, облицювальні та оздоблювальні, інші»; (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) (послуги з поточного ремонту сходових кліток та тамбурів приміщення ДНЗ №132 по вул. Сагайдачного, 21 у м. Львові).

Очікувана вартість

118 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 20 квіт. 2016 11:52

до 26 квіт. 2016 10:00

Прийом пропозицій

з 26 квіт. 2016 16:00

до 5 трав. 2016 18:00

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація

з 6 трав. 2016 13:48

до 11 трав. 2016 18:17

Пропозиції розглянуто

з 11 трав. 2016 18:17

Подання пропозицій:
26 квіт. 2016 16:00 – 5 трав. 2016 18:00
Період уточнень:
20 квіт. 2016 11:52 – 26 квіт. 2016 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

В електронному аукціоні на закупівлю: «Закупівля UA-2016-04-20-000219-b», ДК 016-2010 – (43.39.1) «Роботи будівельні опоряджувальні, облицювальні та оздоблювальні, інші»; (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) (послуги з поточного ремонту сходових кліток та тамбурів приміщення ДНЗ №132 по вул. Сагайдачного, 21 у м. Львові) взяли участь два учасники. Пунк 7 кваліфікаційних вимог учасниками трактувався по різному, що викликало непорозуміння при наданні сканкопій документів які вимагались. Тому для забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівлі, з метою уточнення кваліфікаційних вимог, комітетом з конкурсних торгів прийнято рішення скасувати закупівлю «Закупівля UA-2016-04-20-000219-b», ДК 016-2010 – (43.39.1) «Роботи будівельні опоряджувальні, облицювальні та оздоблювальні, інші»; (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) (послуги з поточного ремонту сходових кліток та тамбурів приміщення ДНЗ №132 по вул. Сагайдачного, 21 у м. Львові). Після її скасування оголосити її вже з уточненими кваліфікаційними вимогами.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 трав. 2016 16:28

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02144571
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 79017, Львівська область, Львів, вул.К.Левицького,67
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Коруд Юрій Іванович
Володіння мовою:
Телефон:
032276-77-54
E-mail:
Факс:
032275-19-86

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лот №1

Перейти до лоту

Очікувана вартість

118 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
20 квіт. 2016 12:04
Не вказано 6 трав. 2016 13:48
Технічні специфікації 20 квіт. 2016 12:03
Проєкт договору 20 квіт. 2016 12:02
Не вказано 20 квіт. 2016 12:04

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
118 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Личаківського району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради

Вас може зацікавити

Послуги з поточного ремонту санвузлів навчального корпусу Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради
Послуги з поточного ремонту санвузлів навчального корпусу Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради
Ім'я:
Медвідь Тетяна Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380313138275 ЄДРПОУ:
30444332

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

151 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт паливної в приміщенні наркологічного відділення №14 КП "Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька" за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Корсака 4-Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Поточний ремонт паливної в приміщенні наркологічного відділення №14 КП "Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька" за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Корсака 4-Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Людмила Бойко
E-mail: [email protected] Телефон: 380956038261 ЄДРПОУ:
05384318
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

233 404,17 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт з улаштування відмостки будівлі за ГП № 9 (Склад) військового містечка № ***
Поточний ремонт з улаштування відмостки будівлі за ГП № 9 (Склад) військового містечка № ***
Ім'я:
Олексій Статівко
E-mail: [email protected] Телефон: +380983992851 ЄДРПОУ:
08124865

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

85 368,00 грн без ПДВ

Дивитись