Рукавички латексні нестерильні

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування) оголошення про проведення закупівлі додається

Очікувана вартість

1 084,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 2 бер. 2016 14:49

до 4 бер. 2016 16:00

Прийом пропозицій

з 4 бер. 2016 16:00

до 9 бер. 2016 16:00

Аукціон

з 10 бер. 2016 11:07

до 10 бер. 2016 11:28

Кваліфікація

з 10 бер. 2016 11:28

до 14 бер. 2016 10:13

Пропозиції розглянуто

з 14 бер. 2016 10:13

Подання пропозицій:
4 бер. 2016 16:00 – 9 бер. 2016 16:00
Початок аукціону:
10 бер. 2016 11:07 – 10 бер. 2016 11:28
Період уточнень:
2 бер. 2016 14:49 – 4 бер. 2016 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26510572
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Украина, 51931, Днепропетровская область, місто Дніпродзержинськ, проспект Аношкіна,11
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Елена Марченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380984283368
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Рукавички нестрерильні

Код ДК 021:2015: 33141000-0 Матеріали витратні медичні нехімічні та гематологічні, одноразові
Код ДК 016:2010: 22.19.7 Вироби з вулканізованої ґуми, н.в.і.у.; ґума тверда; вироби з твердої ґуми

Кількість:

800 пара

Період доставки:

9 бер. 2016 – 31 бер. 2016

Місце доставки:

Украина, 51931, Днепропетровская область, місто Дніпродзержинськ, проспект Аношкіна,11

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 бер. 2016 14:49
Не вказано 10 бер. 2016 11:28
Не вказано 10 бер. 2016 11:28

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 084,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
32,52 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Аксеньева Наталья Олексіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380504515910 ЄДРПОУ:
33275532

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 9 бер. 2016 13:58
Не вказано 9 бер. 2016 13:58
Не вказано 9 бер. 2016 13:58
Не вказано 9 бер. 2016 13:59
Не вказано 9 бер. 2016 13:58
Не вказано 9 бер. 2016 13:58
Не вказано 9 бер. 2016 13:59
Не вказано 9 бер. 2016 13:58
Не вказано 9 бер. 2016 13:58
Не вказано 9 бер. 2016 13:59
Не вказано 9 бер. 2016 13:58
Не вказано 9 бер. 2016 13:59
Не вказано 9 бер. 2016 13:59
Не вказано 9 бер. 2016 13:59
Не вказано 9 бер. 2016 13:59
Не вказано 9 бер. 2016 13:58
Не вказано 9 бер. 2016 13:58

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 бер. 2016 10:13
Не вказано 14 бер. 2016 10:13

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 бер. 2016 15:36
Не вказано 18 бер. 2016 15:36
Не вказано 18 бер. 2016 15:36
Не вказано 18 бер. 2016 15:35
Не вказано 18 бер. 2016 15:35

Пропозиція

1 014,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Виталий
E-mail: [email protected] Телефон: +380670057600 ЄДРПОУ:
39190161

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Немає завантажених документів

Пропозиція

1 017,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №6" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Вас може зацікавити

ДК 021:2015: 33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти (засоби догляду за стомою: Паста Coloplast® (Колопласт) 60 г(g) у тубі)
ДК 021:2015: 33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти (засоби догляду за стомою: Паста Coloplast® (Колопласт) 60 г(g) у тубі)
Ім'я:
Світлана Безпала
E-mail: [email protected] Телефон: +380961624838 ЄДРПОУ:
38453281

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 077,10 грн без ПДВ

Дивитись
Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 10 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO
Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 10 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO
Ім'я:
Наталія Ярмоленко
E-mail: [email protected] Телефон: +380385622178 ЄДРПОУ:
38195242
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

934,58 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бондаренко Наталія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380456642961 ЄДРПОУ:
40289376

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 000,00 грн без ПДВ

Дивитись