Послуги з обробляння даних для створення студентських квитків

Послуги з обробляння даних для створення студентських квитків, їх графічної та електронної персоналізації ( після створення та персоналізації дані передаються банку для для створення ним студентського квитка разом із платіжною карткою цього банку).

Очікувана вартість

189 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 21 січ. 2016 09:21

до 23 січ. 2016 23:00

Прийом пропозицій

з 25 січ. 2016 08:00

до 3 лют. 2016 07:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 3 лют. 2016 07:00

до 3 лют. 2016 11:28

Пропозиції розглянуто

з 3 лют. 2016 11:28

Подання пропозицій:
25 січ. 2016 08:00 – 3 лют. 2016 07:00
Період уточнень:
21 січ. 2016 09:21 – 23 січ. 2016 23:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02070884
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 03680, Київська, Київ, проспект Перемоги, 54/1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Узунов Лев Олександрович
Володіння мовою:
Телефон:
456-12-01
E-mail:
Факс:
371-61-72

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з обробляння даних для створення студентських квитків, їх графічної та електронної персоналізації (На підставі Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.08.2007 № 735 "Про затвердження Порядку замовлення , видачі та обліку студентських та учнівських квитків державного зразка")

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробляння даних
Код ДК 016:2010: 63.11.11 Послуги щодо обробляння даних

Кількість:

3 500 штуки

Період доставки:

4 лют. 2016 – 18 лют. 2016

Місце доставки:

Україна, 03680, Київська, Київ, просп. Перемоги, 54/1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 січ. 2016 09:33
Не вказано 21 січ. 2016 09:30
Не вказано 21 січ. 2016 09:31
Не вказано 21 січ. 2016 09:30
Не вказано 21 січ. 2016 10:30
Не вказано 21 січ. 2016 10:30

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
189 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
50,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Панчук Юрій Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 0442462786 Факс:
044246-27-83
Веб сайт: ЄДРПОУ:
30674051
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 січ. 2016 15:55

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 лют. 2016 11:28

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 18 квіт. 2016 09:54

Пропозиція

189 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державний вищий навчальний заклад " Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

Вас може зацікавити

(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах з...
Ім'я:
Швець В'ячеслав Павлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380372583872 ЄДРПОУ:
22843868

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

280 600,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з підтримки вебресурсів на платформі Open Journal Systems та підтримки системи ідентифікаторів цифрових об’єктів DOI )
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з підтримки вебресурсів на платформі Open Journal Systems та підтримки системи ідентифікаторів цифрових об’єктів DOI )
Ім'я:
Ольга Сулима
E-mail: [email protected] Телефон: +380442348177 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02010787
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

199 600,00 грн без ПДВ

Дивитись