Змінно-запасні частини до навантажувачів Hyster
Змінно-запасні частини до навантажувачів Hyster
з 3 лист. 2015 10:16
до 5 лист. 2015 09:00
з 9 лист. 2015 09:00
до 12 лист. 2015 09:00
з 12 лист. 2015 13:04
до 12 лист. 2015 13:44
з 12 лист. 2015 13:44
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
Відміна електронно-реверсивного аукціону в зв’язку з необхідністю внесення змін до специфікації товару та технічних вимог.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 18 лист. 2015 10:31 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Детальний опис предмету закупівлі та технічні й інші вимоги до товару в документації к оголошенню.
Код ДК 021:2015:
34320000-6 Частини запасні механічні, крім двигунів і частин двигунів
Код ДК 016:2010:
29.31.2 "Устатковання електричне, інше, до моторних транспортних засобів і його частини"
Код ДК 016:2010:
29.32.3 "Частини та приладдя до моторних транспортних засобів, н.в.і.у."
|
Кількість: 90 штуки |
Період доставки:
23 лист. 2015 – 31 груд. 2015
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська, Херсон, пр-кт. Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 12 лист. 2015 13:43 | |
| Не вказано | 12 лист. 2015 13:43 | |
|
|
||
| Не вказано | 3 лист. 2015 10:19 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 11 лист. 2015 14:53 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 14:52 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 14:53 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 14:52 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 14:53 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 14:53 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 11 лист. 2015 16:05 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 16:01 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 16:02 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 16:05 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 16:05 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 16:03 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 16:05 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 16:05 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 16:07 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 16:03 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 16:02 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 11 лист. 2015 17:35 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 17:35 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 17:36 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 17:35 | |
| Не вказано | 11 лист. 2015 17:35 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 11 лист. 2015 14:49 | |
| Не вказано | 12 лист. 2015 08:37 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуПропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Державне підприємство «Херсонський морський торговельний порт».Вас може зацікавити
400 000,00 грн без ПДВ
Дивитись499 748,87 грн з ПДВ
Дивитись870 000,00 грн з ПДВ
Дивитись