План закупівель
відкриті торги з особливостями
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
«Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Інформація про закупівельника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Про план
Планова сума закупівлі:
224 640,00 грн
Код ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системи
Ідентифікатор плану закупівлі:
UA-P-2025-11-24-016111-a
• 5c1c04a9df4d4f8b8971a41b59dce15b
Ідентифікатор закупівлі:
Важливі дати
Планова дата початку процедури:
листопад, 2025
Дата публікації:
24 лист. 2025 15:06
Дата останніх змін:
24 лист. 2025 16:11
Прикріплені документи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 24 лист. 2025 15:40 |