План закупівель
відкриті торги з особливостями
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Дров’яна деревина непромислового використання (береза, сосна, вільха), ДК 021:2015 - 03410000-7 – Деревина (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина)
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Інформація про закупівельника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Про план
Планова сума закупівлі:
500 000,00 грн
Код ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Ідентифікатор плану закупівлі:
UA-P-2025-10-07-001575-a
• 837af4eee7fa4c1b9a94afb155d8f810
Ідентифікатор закупівлі:
Важливі дати
Планова дата початку процедури:
жовтень, 2025
Дата публікації:
7 жовт. 2025 09:27
Дата останніх змін:
7 жовт. 2025 14:13
Прикріплені документи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 7 жовт. 2025 14:01 |