План закупівель
відкриті торги з особливостями
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Інформація про закупівельника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Про план
Планова сума закупівлі:
217 152,00 грн
Код ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системи
Ідентифікатор плану закупівлі:
UA-P-2024-12-10-016563-a
• a3fadefab1e74a6f8d46a49308b472f7
Ідентифікатор закупівлі:
Важливі дати
Планова дата початку процедури:
грудень, 2024
Дата публікації:
10 груд. 2024 14:39
Дата останніх змін:
11 груд. 2024 16:25
Список позицій
| Назва | Кількість |
|---|---|
|
Назва: Надання доступу до онлайн сервісів
Код ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системи
|
Кількість: 1 послуга |
Прикріплені документи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 11 груд. 2024 14:56 |