План закупівель
відкриті торги з особливостями
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Дров’яна деревина непромислового використання, ДК 021:2015 - 03410000-7 – Деревина (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина).
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Інформація про закупівельника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Про план
Планова сума закупівлі:
300 000,00 грн
Код ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Ідентифікатор плану закупівлі:
UA-P-2024-09-20-011680-a
• ec73dd68cce4409090b88a997c3e3fec
Ідентифікатор закупівлі:
Важливі дати
Планова дата початку процедури:
вересень, 2024
Дата публікації:
20 вер. 2024 14:30
Дата останніх змін:
20 вер. 2024 14:38
Список позицій
| Назва | Кількість |
|---|---|
|
Назва: Дров’яна деревина непромислового використання
Код ДК 021:2015:
03413000-8 Паливна деревина
|
Кількість: 214,28 метр кубічний |
Прикріплені документи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 вер. 2024 14:30 |