План закупівель
відкриті торги з особливостями
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Електрична енергія, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 09310000-5 «Електрична енергія»
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Інформація про закупівельника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Про план
Планова сума закупівлі:
1 050 000,00 грн
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Ідентифікатор плану закупівлі:
UA-P-2023-12-06-011305-a
• 29c2aef9196f44d18d9ecdd861d01f56
Ідентифікатор закупівлі:
Важливі дати
Планова дата початку процедури:
грудень, 2023
Дата публікації:
6 груд. 2023 20:14
Дата останніх змін:
6 груд. 2023 20:23
Список позицій
| Назва | Кількість |
|---|---|
|
Назва: Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 150 000 Кіловат-година |
Прикріплені документи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 груд. 2023 20:17 |