План закупівель
відкриті торги з особливостями
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Інформація про закупівельника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Про план
Планова сума закупівлі:
254 100,00 грн
Код ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системи
Ідентифікатор плану закупівлі:
UA-P-2023-12-05-002649-b
• 7cf9692b5d784442b0d1a03613461443
Ідентифікатор закупівлі:
Важливі дати
Планова дата початку процедури:
грудень, 2023
Дата публікації:
5 груд. 2023 12:00
Дата останніх змін:
5 груд. 2023 12:26
Список позицій
| Назва | Кількість |
|---|---|
|
Назва: Надання доступу до онлайн сервісів
Код ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системи
|
Кількість: 1 послуга |
Прикріплені документи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 5 груд. 2023 12:16 |