План закупівель
відкриті торги з особливостями
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Дров’яна деревина непромислового використання, ДК 021:2015 - 03410000-7 – Деревина (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина)
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Інформація про закупівельника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Про план
Планова сума закупівлі:
508 950,00 грн
Код ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Ідентифікатор плану закупівлі:
UA-P-2023-06-30-002313-a
• c059ed713bf14bd6828a4082897bd62e
Ідентифікатор закупівлі:
Важливі дати
Планова дата початку процедури:
червень, 2023
Дата публікації:
30 черв. 2023 14:28
Дата останніх змін:
30 черв. 2023 15:01
Прикріплені документи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 30 черв. 2023 14:29 |