План закупівель
відкриті торги з особливостями
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Бензин А-95 та Дизельне паливо по пластиковим картам (Код ДК 021:2015 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти)
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Інформація про закупівельника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Про план
Планова сума закупівлі:
164 800,00 грн
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Ідентифікатор плану закупівлі:
UA-P-2023-02-13-002178-c
• 93cb4bc8aa2745989a3e08b7c0387d7d
Ідентифікатор закупівлі:
Важливі дати
Планова дата початку процедури:
лютий, 2023
Дата публікації:
13 лют. 2023 12:26
Дата останніх змін:
13 лют. 2023 12:37
Список позицій
| Назва | Кількість |
|---|---|
|
Назва: Бензин А-95
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 800 літр |
|
Назва: Дизельне паливо
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 2 400 літр |
Прикріплені документи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 лют. 2023 12:27 |