План закупівель
відкриті торги з особливостями
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
«Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 48810000-9 - Інформаційні системи (доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Інформація про закупівельника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Про план
Планова сума закупівлі:
199 584,00 грн
Код ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системи
Ідентифікатор плану закупівлі:
UA-P-2022-12-06-000428-b
• 1fbe17009c214f69b701573ce5d1d046
Ідентифікатор закупівлі:
Важливі дати
Планова дата початку процедури:
грудень, 2022
Дата публікації:
6 груд. 2022 09:17
Дата останніх змін:
6 груд. 2022 11:05
Прикріплені документи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 груд. 2022 09:18 |