План закупівель
відкриті торги з особливостями
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Дров’яна деревина для НВ. ДК 021:2015 - 03410000-7 – Деревина (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина).
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Інформація про закупівельника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Про план
Планова сума закупівлі:
183 300,00 грн
Код ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Ідентифікатор плану закупівлі:
UA-P-2022-11-30-001656-a
• 48cb31bce781498f9e931298a5c894b2
Ідентифікатор закупівлі:
Важливі дати
Планова дата початку процедури:
листопад, 2022
Дата публікації:
30 лист. 2022 11:57
Дата останніх змін:
30 лист. 2022 12:44
Список позицій
| Назва | Кількість |
|---|---|
|
Назва: Дров’яна деревина для НВ
Код ДК 021:2015:
03413000-8 Паливна деревина
|
Кількість: 141 метри кубічні |
Прикріплені документи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 30 лист. 2022 11:59 |