План закупівель
відкриті торги з особливостями
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія – (електрична енергія)
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Інформація про закупівельника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Про план
Планова сума закупівлі:
1 020 000,00 грн
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Ідентифікатор плану закупівлі:
UA-P-2022-11-28-001636-a
• 9a2691ac94ce443f99df4318283cce79
Ідентифікатор закупівлі:
Важливі дати
Планова дата початку процедури:
листопад, 2022
Дата публікації:
28 лист. 2022 11:38
Дата останніх змін:
28 лист. 2022 15:36
Прикріплені документи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 28 лист. 2022 11:40 |