План закупівель
відкриті торги
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Електрична енергія. Код 09310000-5 - Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Інформація про закупівельника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Про план
Планова сума закупівлі:
850 000,00 грн
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Ідентифікатор плану закупівлі:
UA-P-2021-11-05-005708-b
• 22deaa899e87422ca6f8a81d7a17c9c3
Ідентифікатор закупівлі:
Важливі дати
Планова дата початку процедури:
листопад, 2021
Дата публікації:
5 лист. 2021 11:50
Дата останніх змін:
5 лист. 2021 12:44
Список позицій
| Назва | Кількість |
|---|---|
|
Назва: Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 170 000 кіловат-година |
Прикріплені документи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 5 лист. 2021 12:08 |