План закупівель
відкриті торги
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Електрична енергія. Код 09310000-5 - Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Інформація про закупівельника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської селищної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Про план
Планова сума закупівлі:
253 500,00 грн
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Ідентифікатор плану закупівлі:
UA-P-2021-10-05-010391-b
• 83e1554cb0df4e4d9e8a3795849209ec
Ідентифікатор закупівлі:
Важливі дати
Планова дата початку процедури:
жовтень, 2021
Дата публікації:
5 жовт. 2021 16:05
Дата останніх змін:
5 жовт. 2021 16:44
Список позицій
| Назва | Кількість |
|---|---|
|
Назва: Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 65 000 кіловат-година |
Прикріплені документи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 5 жовт. 2021 16:07 |