План закупівель
відкриті торги
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія - (електрична енергія)
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський районний центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської районної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Інформація про закупівельника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівський районний центр первинної медико - санітарної допомоги" Рокитнівської районної ради
Код ЄДРПОУ:
38645384
Про план
Планова сума закупівлі:
264 000,00 грн
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Ідентифікатор плану закупівлі:
UA-P-2020-12-18-012202-c
• 34e75b6fe98c4974a4d54f93086076fb
Ідентифікатор закупівлі:
Важливі дати
Планова дата початку процедури:
грудень, 2020
Дата публікації:
18 груд. 2020 14:16
Дата останніх змін:
18 груд. 2020 15:29
Список позицій
| Назва | Кількість |
|---|---|
|
Назва: Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 110 000 кіловат-година |
Прикріплені документи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 18 груд. 2020 14:18 |