ДК 021:2015 – 45230000-8 "Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь" (Поточний середній ремонт окремих ділянок дороги по вулиці Виноградова в місті Кролевець Сумської області). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: усі документи, що готуються замовником та усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою; у разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку (тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою). Вид закупівлі-відкриті торги (конкурентна процедура закупівлі).

Дійсний:
4 вер. 2020 – 31 груд. 2020
ID контракту:
UA-2020-07-30-001461-b-a1
Номер:
62т
Дата підписання:
4 вер. 2020 00:00

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

ДК 021:2015 – 45230000-8 "Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь" (Поточний середній ремонт окремих ділянок дороги по вулиці Виноградова в місті Кролевець Сумської області). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: усі документи, що готуються замовником та усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою; у разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку (тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою). Вид закупівлі-відкриті торги (конкурентна процедура закупівлі).

Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

31 груд. 2020 16:03

Місце доставки:

Україна, 41300, Сумська область, Кролевецький район, місто Кролевець, вулиця Виноградова. Кількість та обсяги надання послуг зазначені у технічному завданні (додаток 1 до тендерної документації).

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 4 вер. 2020 09:43
Не вказано 30 жовт. 2020 11:07
Електронний підпис 4 вер. 2020 09:46
Електронний підпис 4 вер. 2020 09:46
Основний контакт
Ім'я:
Петренко Андрій Олександрович
Телефон:
+380545395992
E-mail:
Факс:
+380545395542
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВ "Будлідер-17"
Код ЄДРПОУ:
42042797
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08400, Київська область, Переяслав-Хмельницький, вул. Івана Мазепи, буд. 22
Інформація про замовника
Назва:
Управління житлово-комунального господарства, будівництва та комунальної власності Кролевецької міської ради
Код ЄДРПОУ:
41904118
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 41300, Сумська область, місто Кролевець, вулиця Грушевського, будинок 19