Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Дійсний:
29 серп. 2017 – 31 груд. 2017
ID контракту:
UA-2017-04-27-000387-b-b1
Номер:
23
Дата підписання:
29 трав. 2017 10:00
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Код ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
|
Кількість: 449 штуки |
Період доставки: 12 черв. 2017 00:00 – 31 груд. 2017 00:00 |
Місце доставки: Україна, 72313, Запорізька область, м.Мелітополь, вул.Нестеренка, 6 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 29 трав. 2017 12:21 | |
| Електронний підпис | 29 трав. 2017 13:24 | |
| Електронний підпис | 29 трав. 2017 13:24 | |
|
|
||
Зміни до контракту
Зміна №1
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Поліпшення якості предмета закупівлі за умови, що таке поліпшення не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
Після формування звіту про результати проведення процедури закупівлі UA-2017-04-27-000387-b ДК 021:2015-34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів було виявлено помилку, а саме в пункті 20 Звіту сума, визначена в договорі про закупівлю прописана з ПДВ, що суперечить умовам підписаного договору. В зв’язку з тим, що Звіт про результати проведення процедури формується електронною системою закупівель автоматично, тому замовник не має можливості внести зміни в даний Звіт.
ID:
39f68b6ba71b4b398cfb29c94af1418b
Дата:
6 черв. 2017 08:55
Номер завантаженого договору:
23
Дата підписання:
29 трав. 2017 13:00
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Додаток до договору | 6 черв. 2017 08:54 | |
| Електронний підпис | 6 черв. 2017 08:55 |
Зміна №2
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Поліпшення якості предмета закупівлі за умови, що таке поліпшення не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
Внесення змін в додаток 1 "Специфікація" до договору.
ID:
67590a3d4c6f4b64a8d1acbd8719b139
Дата:
10 лип. 2017 14:08
Номер завантаженого договору:
23
Дата підписання:
10 лип. 2017 11:00
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Додаток до договору | 10 лип. 2017 14:07 | |
| Електронний підпис | 10 лип. 2017 14:08 |
Зміна №3
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу витрат замовника
Примітка:
Зменшення обсягів
ID:
322cb00bb62c48bfa091ce4c8577abe4
Дата:
5 груд. 2017 09:05
Номер завантаженого договору:
23
Дата підписання:
5 груд. 2017 09:02
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 5 груд. 2017 09:05 | |
| Додаток до договору | 5 груд. 2017 09:03 |
Основний контакт
Інформація про постачальника
Назва:
ФОП Гапонова А.П.
Код ЄДРПОУ:
3327200968
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 21000, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця вул. Пирогова 166
Інформація про замовника
Назва:
КУ "Мелітопольська станція Екстреної (швидкої) медичної допомоги ЗОР"
Код ЄДРПОУ:
05395606
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 72313, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. НЕСТЕРЕНКА, 6