електрична енергія
Дійсний:
9 лют. 2021 – 31 груд. 2021
ID контракту:
UA-2021-01-13-000195-a-b1
Номер:
25177
Дата підписання:
9 лют. 2021 14:23
Список позицій
| Назва | Кількість | Період доставки | Місце доставки |
|---|---|---|---|
|
Назва: електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Код COO:
UA Україна
|
Кількість: 23 940 Кіловат-година |
Період доставки: 13 січ. 2021 00:00 – 31 груд. 2021 00:00 |
Місце доставки: Україна, 41400, Сумська область, м. Глухів, вул. Пушкіна 80 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 9 лют. 2021 14:26 | |
| Електронний підпис | 9 лют. 2021 14:26 | |
|
|
||
| Підписаний договір | 9 лют. 2021 14:25 | |
Зміни до контракту
Зміна №1
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Продовження строку дії договору та виконання зобов'язань по передачі товару, виконанню робіт, наданню послуг в разі виникнення документально підтверджених об'єктивних обставин, що спричинили таке продовження, в тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
при оприлюдненні на сайті Уповноваженого органу оголошення про закупівлю було допущено технічну помилку по предмету закупівлі ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія, очікуваною вартістю 60400,00 грн, а саме:
строк поставки замість 01.02.2021р. помилково вказано 13.01.2021р. Відповідно звіт про результати проведення процедури формує помилково вказану дату.
В зв’язку з тим, що технічні можливості майданчика https://www. zakupki.prom.ua / не дозволяють виправлення інформації після завершення процедури оприлюднення звіту про договір про закупівлю, прийнято рішення щодо публікації відповідного протоколу щодо виправлення технічної помилки.
ID:
cdda70135ada43668f67e9e3ece9d0c8
Дата:
10 лют. 2021 10:24
Номер завантаженого договору:
25
Дата підписання:
10 лют. 2021 10:22
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Додаток до договору | 10 лют. 2021 10:22 | |
| Електронний підпис | 10 лют. 2021 10:24 |
Зміна №2
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку
ID:
9e725dae605943bfb1bad9eb7fdeb801
Дата:
16 лют. 2021 09:23
Номер завантаженого договору:
1
Дата підписання:
12 лют. 2021 09:19
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 16 лют. 2021 09:23 | |
| Додаток до договору | 16 лют. 2021 09:22 |
Зміна №3
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Поліпшення якості предмета закупівлі за умови, що таке поліпшення не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
зміна реквізитів
ID:
dc7cb8c19740429e9c6b4c336ec2f5d7
Дата:
23 квіт. 2021 12:56
Номер завантаженого договору:
2
Дата підписання:
21 квіт. 2021 12:54
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 квіт. 2021 12:56 | |
| Додаток до договору | 23 квіт. 2021 12:55 |
Зміна №4
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку
ID:
6b161dc20ab44d149489180754355b34
Дата:
12 серп. 2021 12:12
Номер завантаженого договору:
3
Дата підписання:
12 серп. 2021 12:10
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Додаток до договору | 12 серп. 2021 12:10 | |
| Електронний підпис | 12 серп. 2021 12:12 |
Зміна №5
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
виправлено технічну помилку в попередній додатковій угоді
ID:
1cfd5d1fb4074310ad03f66543f3047f
Дата:
13 серп. 2021 15:19
Номер завантаженого договору:
3/1
Дата підписання:
12 серп. 2021 15:16
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Додаток до договору | 13 серп. 2021 15:17 | |
| Додаток до договору | 13 серп. 2021 15:17 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 13 серп. 2021 15:19 | |
Зміна №6
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку
ID:
01f5c32694114bd2bde5dc4bd4ed4a88
Дата:
7 вер. 2021 15:40
Номер завантаженого договору:
4
Дата підписання:
7 вер. 2021 15:39
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Додаток до договору | 7 вер. 2021 15:40 | |
| Електронний підпис | 7 вер. 2021 15:40 |
Зміна №7
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
ID:
57e1070e55364e5b9e5b5204c94445bf
Дата:
16 вер. 2021 13:06
Номер завантаженого договору:
5
Дата підписання:
16 вер. 2021 12:59
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 16 вер. 2021 13:06 | |
| Додаток до договору | 16 вер. 2021 13:00 |
Зміна №8
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
ID:
c769a45a0b7c423db7b514b5c444075f
Дата:
18 жовт. 2021 09:40
Номер завантаженого договору:
6
Дата підписання:
12 жовт. 2021 09:10
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 18 жовт. 2021 09:40 | |
| Додаток до договору | 18 жовт. 2021 09:11 |
Зміна №9
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
ID:
9f08eac1817846d698b6f5bac27bc26d
Дата:
19 жовт. 2021 08:44
Номер завантаженого договору:
7
Дата підписання:
13 жовт. 2021 08:42
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Додаток до договору | 19 жовт. 2021 08:44 | |
| Електронний підпис | 19 жовт. 2021 08:44 |
Зміна №10
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, зазначеної в договорі
Примітка:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії
ID:
f474d323e6684057864e2c0cea9fa93e
Дата:
23 жовт. 2021 10:53
Номер завантаженого договору:
8
Дата підписання:
21 жовт. 2021 10:51
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 жовт. 2021 10:53 | |
| Не вказано | 23 жовт. 2021 10:51 |
Зміна №11
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу витрат замовника
Примітка:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
ID:
1de1f817a2124654ab4debaf3b7c1226
Дата:
28 жовт. 2021 11:19
Номер завантаженого договору:
9
Дата підписання:
28 жовт. 2021 10:53
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 28 жовт. 2021 11:19 | |
| Додаток до договору | 28 жовт. 2021 11:18 |
Зміна №12
Статус:
Підтверджено
Причина змін:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу витрат замовника
Примітка:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
ID:
f0f2909aa5f34271af0ab81157b596d2
Дата:
17 лист. 2021 13:03
Номер завантаженого договору:
9
Дата підписання:
17 лист. 2021 12:58
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 17 лист. 2021 13:03 | |
| Додаток до договору | 17 лист. 2021 12:59 |
Основний контакт
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
Код ЄДРПОУ:
41884537
Вебсайт:
Адреса:
Україна, 40004, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Інформація про замовника
Назва:
ГЛУХІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) "ЖУРАВКА" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код ЄДРПОУ:
33872140
Вебсайт:
Адреса:
Україна, 41400, Сумська область, місто Глухів, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА будинок 80