Юридичні послуги щодо надання правового супроводу відкритих торгів та юридичного консультування з приводу змін в закупівельному законодавстві

Дійсний:
24 лип. 2024 – 31 груд. 2024
ID контракту:
UA-2024-07-24-005434-a-a1
Номер:
2
Дата підписання:
24 лип. 2024 10:00

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

Юридичні послуги щодо надання правового супроводу відкритих торгів та юридичного консультування з приводу змін в закупівельному законодавстві

Код ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

31 груд. 2024 23:59

Місце доставки:

Україна, 77111, Івано-Франківська область, Бурштин, Ольги Басараб, буд.1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 24 лип. 2024 13:08
Основний контакт
Ім'я:
Телефон:
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
ФОП "ДОРОШЕНКО БОГДАН МИКОЛАЙОВИЧ"
Код ЄДРПОУ:
3277604470
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79041, Львівська область, Львів, вулиця Героїв УПА,73 корп. 8,офіс 302
Інформація про замовника
Назва:
Відокремлений структурний підрозділ "Бурштинський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"
Код ЄДРПОУ:
38293011
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 77111, Івано-Франківська область, Бурштин, Вул. Ольги Басараб, будинок 1